У ході Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» (26.11.2018р. - 11.12.2018р.) на базі Березнівської ЗОШ #2 відбулася зустріч інспектора з ювенальної превенції Сарненського відділу поліції Головного управління національної поліції у Рівненській області, старшого лейтенанта поліції Наталії Трофимчук з учнями 5-х класів. Бесіда мала пізнавально-виховний характер, діти ставили запитання, які їх турбували, та отримали вичерпні відповіді, як підсумок почутого. Учні залишили відбитки долонь на плакаті «Я проти насилля. А ти?» з висловленням своїх побажання.
...
Читати далі »