7 жовтня 2018 року вчитель початкових класів Цильке Людмила Олександрівна представляла честь району у м. Києві на урочистій церемонії нагородження Global Teacher Prize 2018. Це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітянських змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише щодо своїх учнів, а й щодо суспільства, та підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію засновано в 2017 році ГС "Освіторія" після підписання меморандуму з фондом Varkey GEMS Foundation.\