![](/2018/partner/map.jpg)
16 – 17 березня 2018 року
В Хотівському навчально-виховному комплексі - громадсько активній школі, центрі освітнього й культурного життя громади, учасниці українсько -швейцарського проекту “Розвиток громалянських компетентностей -DOCCU”, переможцю Всеукраїнського конкурсу «Школа ХХІ століття» у номінації «Соціальне партнерство» зібралися директори навчальних закладів - члени Міжнародного освітянського «Партнер»-клубу на чергове засідання. Тема діалогу: «Партнерські стосунки як вектор модернізації освітнього простору».
...
Читати далі »