У квітні 2021 року комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради проводив Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка « Зоологічна галерея», в якому взяли участь вихованці Березнівського ліцею №2 та стали переможцями обласного етапу. Їхні роботи були направлені на Всеукраїнський етап до Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України та здобули такі призові місця:
ІІ місце Дехтяр Денис за роботу « Полуничний коктель»;
ІІ місце Петрова Софія за роботу « Пронизливий погляд»;
...
Читати далі »