"Козацькому роду нема переводу" - під таким гаслом 12 жовтня у БЕРЕЗНІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ №2 відбулася спортивно-оздоровча гра "Козацькі забави", приурочена Дню захисника і захисниці України, а також Дню Українського козацтва. Змагання були захоплюючі і веселі, учні позмагалися в силі, спритності, винахідливості, кмітливості і просто гарно відпочили. Глядачі стали свідками протистояння чотирьох команд. Абсолютним переможцем "Козацьких забав" за результатами конкурсів суддівська колегія визначила команду "Нащадки козаків" 10-Б класу.
![](/Gogol/kozaky/FB_IMG_1636384222786.jpg)
...
Читати далі »