Сьогодні ми святкуємо важливе свято – Всесвітній день Матері-Землі, свято чистої води, землі і повітря. Це - день нагадування про страшні екологічні катастрофи, день коли кожна людина повинна замислитися про те, що вона може зробити у подоланні екологічних проблем. Тому сьогодні учні 5-Г класу Березнівського ліцею N2 на годині спілкування говорили про охорону природи та довкілля нашої планети. А класовод Юсенко К. І. навчала юних здобувачів освіти милуватися чарівним світом навколо нас і берегти його для майбутніх поколінь.
...
Читати далі »