“Посмішка - веселка душі!”, - під таким гаслом сьогодні в Березнівському ліцеї №2 відбулось свято радості і посмішок. Захід проходив у форматі OPEN-AIR (зважаючи на карантинні обмеження) і був приурочений до Дня сміху. Настрій, як і день, був радісним, сонячним і теплим, малюнки на асфальті звеселяли і підбадьорювали. Діти проявили креативність, творчість та фантазію і на майданчику розцвіла справжня веселкова галявина. Учні спілкувались, малювали, загалом раділи весні і сонечку! А на завершення отримали ще й солодкі даруночки - веселощам не було меж!
...
Читати далі »