П`ятниця, 19.10.2018, 00:45
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Березнівська загальноосвітня школа № 2

Пошук
Новини школи
Новини школи [139]
Описуються свіжі новини із життя школи
Оголошення [11]
Готуємось до ЗНО [3]
Допомога в підготовці до ЗНО
Меню сайту
Головна » 2016 » Червень » 1 » Перевід учнів до наступних класів(2015-2016 навчальний рік)
10:06
Перевід учнів до наступних класів(2015-2016 навчальний рік)

Згідно рішення педагогічної ради (протокол №5 від 27.05 2016 року) в наступні класи переведено таких учнів:

1-А клас

 

1.     Басюка Максима

  1. Бернацького Павла
  2. Боровця Богдана
  3. Боровець Софію
  4. Бородавко Ганну
  5. Бритюка Максима
  6. Булку Артема
  7. Гаврилюка Олександра
  8. Гонту Марину
  9. Ковалик Емілію
  10. Ковтуна Максима
  11. Ковбасюк Юлію
  12. Кухарчук Вікторію
  13. Луцика Олексія
  14. Мамчура Іллю
  15. Мелянчук Дарину
  16. Одейчук Дарину
  17. Рибачук Іванну
  18. Тимощук Інну
  19. Тихончук Анастасію
  20. Трохлюка Миколу
  21. Фенюка Іллю
  22. Хилюка Мирослава
  23. Ціпан Ольгу
  24. Чабелець Анну
  25. Штемпель Анну
  26. Янківську Вікторію

28. Ясковець Дарину

 

1-Б клас

 

  1. Баранчук Юлію
  2. Боришкевич Мілану
  3. Волинську Софію
  4. Вороб’я Ярослава
  5. Гаврилюка Станіслава
  6. Гороб’я Іллю
  7. Дорощук Вікторію
  8. Євтушка Дениса
  9. Ковалика Станіслава
  10. Ковальчук Надію
  11. Кондратюка Богдана
  12. Крота Євгенія
  13. Мердемшаєва Владислава
  14. Оксенюка Андрія
  15. Петрука Ярослава
  16. Покотило Вікторію
  17. Радіо Тараса
  18. Тарасюк Аліну
  19. Тимощук Каріну
  20. Трощука Рустама
  21. Фоміна Дмитра
  22. Харчук Вероніку
  23. Харчука Ореста
  24. Царука Назарія
  25. Ціпан Дарію
  26. Яковчук Аріну

 

1-В клас

 

1.     Бондара Владислава

  1. Боюку Дмитра
  2. Гуменюк Поліну
  3. Дем’янчука Дмитра
  4. Денисенка Антона
  5. Дроженця Андрія
  6. Кардаш Оксану
  7. Кіндій Алісу
  8. Колісника Максима
  9. Коваля Віктора
  10. Лісовську Мирославу
  11. Назарчука Миколу
  12. Несенчука Мирославу
  13. Новачка Дмитра
  14. Павлік Юлію
  15. Потапчука Романа
  16. Рицьку Емму
  17. Романчик Софію
  18. Савчук Вероніку
  19. Свиридюк Поліну
  20. Семеновича Назара
  21. Сидорчука Дениса
  22. Сидорчук Софію
  23. Трофимчука Володимира
  24. Хильчука Андрія
  25. Царук Карину
  26. Шабатюка Романа
  27. Шапоренко Максима
  28.  Шнайдера Максима

 

1-Г клас

 

1.     Андрощук Ангеліну

  1. Вишневського Максима
  2. Власюка Іллю
  3. Голубовську Юлію
  4. Горковець Анну
  5. Горбатюк Вероніку
  6. Дмитерка Андрія
  7. Іванюка Олексія
  8. Іванова Андрія
  9. Коломійчука Миколу
  10. Кондратюка Володимира
  11. Кондрашкіна Михайла
  12. Мартинову Маргариту
  13. Марчук Марину
  14. Матвіїшина Григорія
  15. Миронця Станіслава
  16. Морозову Зоряну
  17. Окерешко Марину
  18. Плескача Андрія
  19. Потапчука Матвія
  20. Радченко Вікторію
  21. Ротову Яну
  22. Савчука Ярослава
  23. Сенюка Андрія
  24. Теличка Євгена
  25. Ушакова Богдана
  26. Чугая Максима
  27. Ющука Олександра

 

2-А клас

 

  1. Андрощука Михайла
  2. Бецка Назара
  3. Бурдюгову  Ольгу
  4. Гаврилюка Любомира
  5. Галайчук Анну
  6. Захарчук Домініку
  7. Зоткіну Вікторію
  8. Іванюк Карину
  9. Іванчука Тараса
  10. Климейко Тамілу
  11. Ковалик Ангеліну
  12. Ковальчук Анну
  13. Коломійчука Романа
  14. Колоса Вадима
  15. Корицького Олександра

16. Люшин Юлію

17. Натяжка Миколу

18. Пастушка Максима Володимировича

19. Пастушка Максима Олександровича

20. Пилипаку Максима

21. Рудюка Романа

22. Сидорова Іллю

23. Сутуліну Аніту

24. Стрельчука Богдана

25. Тиванюк Вікторію

26. Трохлюк Ірину

27. Федорчук Валерію

28. Філімонову Іванну

29. Шнайдер Анну

 

2-Б клас

 

1.     Бабак Карину

2.     Белінську Ірину

3.     Бернацьку Лілію

4.     Богайчук Дарину

5.     Гаврилюк Вікторію

6.     Галагуза Тараса

7.     Гарбара Івана

8.     Гах Олену

9.     Горковця Миколу

10. Дробуша Олександра

11. Євгеюк Юлію

12. Зубика Дмитрія

13. Коваля Дениса

14. Литвинчук Христину

15. Лук`янчук Софію

16. Люшин Марію

17. Матвіїшину Олександру

18. Мисько Марію

19. Натяжко Катерину

20. Околович Анастасію

21. Олексіна Максима

22. Онищука Вадима

23. Пашковського Максима

24. Петрусь Олександру

25. Потапчука Артема

  1. Ткач Юлію

27. Усача Ігоря

28. Фурсяка Івана

29. Хавелу Максима

30. Шельчук Ірину

31. Яницького Максима

  1. Яцуту Арсена

 

2-В клас

 

  1. Бай Юлію
  2. Боротюка Романа
  3. Гаврилюка Володимира
  4. Галагуза Іллю
  5. Гарбар Сніжану
  6. Данильчук Анастасію
  7. Івановського Максима
  8. Іванюк Мар`яну
  9. Іванюка Артема
  10. Кайдановича Іллю
  11. Кардаш Анастасію
  12. Крук Дар’ю
  13. Кусіка Іллю
  14. Миська Миколу
  15. Натяжка Іллю 
  16. Одарчук Софію
  17. Одарчука Дениса
  18. Олянича Миколу
  19. Пилипаку Анну
  20. Позняковську Софію
  21. Примак Вікторію
  22. Романович Олександру
  23. Тарасенка Романа
  24. Уляньчука Дмитра
  25. Федорову Вікторію
  26. Філімонову Анастасію
  27. Царук Вікторію
  28. Ющука Юрія
  29. Янківську Вероніку

 

3-А клас

 

1.     Балка Дмитра

2.     Бабака Руслана

3.     Галан Дарину

4.     Гоцу Андрія

5.     Коваль Анастасію

6.     Кожушка Дмитра

7.     Котуху Світлану

8.     Куряту Дарину

9.     Лукомську Вікторію

10. Мазепу Олександра

11. Мамчура Арсена

12. Марчука Назара

13. Марчук Олександру

14. Мотруніч Ангеліну

15. Нергуй Дар’ю

16. Пастушок Наталію

17. Рибачук Ірину

18. Романцева Максима

19. Рябкова Максима

20. Тарасюк Дарину

21. Усача Романа

22. Хавелу Дмитра

23. Чернюшок Анастасію

24. Чуб Анастасію

25. Шевчука Миколу

  1. Ярмолку Анну

 

3-Б клас

 

1.     Боришкевич Карину

2.     Боровець Валерію

3.     Власенко Юлію

4.     Гонту Юлію

5.     Дмитерка Олександра

6.     Дячук Аліну

7.     Євтушка Сергія

8.     Зубчик Вероніку

9.     Ковалевича Вадима

10. Коваля Тараса

11. Котелюха Олександра

12. Ладецьку Софію

13. Ладецьку Анастасію

14. Мазепу Ірину

15. Марковець Вікторію

16. Мельничука Максима

17. Миронця Андрія

18. Натяжка Ореста

19. Осійчука Дениса

20. Радисюка Рустама

21. Семеновича Назара

22. Чубик Юлію

23. Чугай Вікторію

24. Шевчук Софію

25. Шекеля Едуарда

26. Шнайдер Марію

27. Штибу Архипа

  1. Якимчука Артура

 

3-В клас

 

1.     Боровика Романа

2.     Буренкову Камілу

3.     Власюка Віктора

4.     Галагуз Вікторію

5.     Дехтяра Дениса

6.     Забейду Анастасію

7.     Ковбасюк Христину

8.     Корицького Дмитра

9.     Люшин Анну

10. Люшина Артема

11. Мазепу Дмитра

12. Мовчанець Мар’яну

13. Музику Поліну

14. Огородника Івана

15. Омельковець Анастасію

16. Петрову Софію

17. Пилипчука Валентина

18. Радисюка Ярослава

19. Рачковського Максима

20. Рицьку Антоніну

21. Романчик Анастасію

22. Семенович Аліну

23. Стеблюка Дмитра

24. Трачук Наталію

25. Фурсяк Аліну

26. Чабельця Давида

  1. Ющука Любомира

 

3-Г клас

 

1.     Андрощука Владислава

2.     Андрощука Дмитра

3.     Бородавко Лідію

4.     Булавіна Максима

5.     Бурич Яну

6.     Гомоновець Ірину

7.     Гурин Киру

8.     Драбич Мар’яну

9.     Клеваку Карину

10. Кузьмич Руслану

11. Мамчура Віталія

12. Марчука Максима

13. Нересницю Назарія

14. Пилипаку Станіслава

15. Поліщук Вікторію

16. Савчук Вероніку

17. Семеновича Максима

18. Сидорук Мілену

19. Стеблюк Вікторію

20. Таратулу Ярослава

21. Трохимчука Дмитра

22. Шевчук  Владиславу

23. Шельчука Віталія

  1. Ясковця Владислава

 

4-А клас

 

1.     Андрощука Максима

2.     Артюх Марію 

3.     Бойчуру Станіслава

4.     Базілюк Катерину

5.     Боровця Дмитра

6.     Гаврилюка Нікіту

7.     Давидюк Дарину

8.     Зубчика Богдана

9.     Іллюка Михайла

10. Карповця Олександра

11. Касян Яну

12. Козачка Тараса

13. Кравчука Назарія

14. Лук’янчук Марію

15. Морозова Дениса

16. Мотруніча Олега

17. Мушина Романа

18. Одарчук Вероніку

19. Павлюка Романа

20. Потурая Владислава

21. Радчука Назара

22. Романюк  Камілу

23. Тимощук Аліну

24. Трофимчука Максима

25. Усач Анастасію

26. Федаса Станіслава

27. Яковчука Андрія

  1. Ярмолич Людмилу

 

4-Б клас

 

1.     Вениченка  Арсена

2.     Викторавичуса Владислава

3.     Власюк Тетяну

4.     Гонту Владислава

5.     Доцик Тетяну

6.     Дуліка Віталія

7.     Дудара Іллю

8.     Забейду Олену

9.     Захарчука Ореста

10. Іванчука  Юрія

11. Мамчур Евеліну

12. Марковець Аліну

13. Миронець Софію

14. Партака Олександра

15. Примака Дем’яна

16. Радисюк Вікторію

17. Середнього Олександра

18. Середнього Олексія

19. Соловей Анастасію

20. Соловей Богдану

21. Торовця Станіслава

22. Федаса Артура

23. Чубая Назарія

24. Чугая Вадима

25. Шнайдера Владислава

26. Штундера Олега

27. Ющук Анну

  1. Ярощук Тетяну

 

4-В клас

 

  1. Андрощук Марину
  2. Бабака Івана
  3. Гончарука Миколу
  4. Дехтяра Владислава
  5. Дорощука Андрія
  6. Звягіну Поліну
  7. Іванову Валерію
  8. Козило Олега
  9. Корицького Івана
  10. Кучковську Валерію
  11. Левчука Євгенія
  12. Лупешко Ольгу
  13. Мамчура Віктора
  14. Мотруніча Іллю
  15. Мотруніч Юлію
  16. Мудру Юлію
  17. Олексіна Андрія
  18. Онищука Тараса
  19. Пилипчука Олександра
  20. Таратулу  Юлію
  21. Тихончука Миколу
  22. Хильчук Світлану
  23. Ціпана Віталія
  24. Ціпан Ірину
  25. Ціпана Михайла
  26. Шнайдер Ангеліну

 

5-А клас

 

  1. Буланова Юрія
  2. Виноградного Романа
  3. Гаврилюка Сергія
  4. Галайчука Дениса
  5. Гоголь Ярославу
  6. Герасимчука Давида
  7. Гурського Максима
  8. Євгеюк Олександру
  9. Захарчука Назарія
  10. Карпова Тараса
  11. Ковалик Ольгу
  12. Козачка Дмитра
  13. Кохановську Анастасію
  14. Лазарця Михайла
  15. Луцика Артема
  16. Мазепу Максиміліана
  17. Мазепу Софію
  18. Марковець Анну
  19. Мартинову Катерину
  20. Пастушка Миколу
  21. Погорілець Богдану
  22. Рибак Софію
  23. Савчук Анну
  24. Семенчука Любомира
  25. Середу Євгенія
  26. Сосновчик Евеліну
  27. Шнайдер Діану

28. Ярмолку Богдана

 

5-Б клас

 

  1. Бабак Тетяну
  2. Ващук Вікторію
  3. Войтка Владислава
  4. Галагуз Анастасію
  5. Гов’ядовського Антона
  6. Голосняка Володимира
  7. Горбатюк Поліну
  8. Гурин Ірину
  9. Євтушка Костянтина
  10. Ковбасюка Артема
  11. Кондратюка Андрія
  12. Лук’янчук Діану
  13. Марчук Катерину
  14. Назарчук Іванну
  15. Пастушок Любов
  16. Пастушок Софію
  17. Прокопчука Іллю
  18. Рябкова Дімітрія
  19. Сосновчика Григорія
  20. Хавелу Віталія
  21. Філімонова Артема
  22. Ярмолича Івана
  23. Ярощук Вікторію

 

5-В клас

 

  1. Булку Іллю
  2. Власюка Ігоря
  3. Дехтяра Павла
  4. Іванюк Марію
  5. Іванову Камілу
  6. Козлюка Валентина
  7. Крот Ірину
  8. Люшина Максима
  9. Марковця  Івана
  10. Мартиненко Ольгу
  11. Марчук Оксану
  12. Мотруніча Павла
  13. Натяжко Поліну
  14. Огородник Валерію
  15. Павлішина Владислава
  16. Радчука Олександра
  17. Рицького Веніаміна
  18. Рудика Максима
  19. Соколюка  Назара
  20. Тарасюк Анну
  21. Тищука Богдана
  22. Чуб Христину
  23. Шнайдера Святослава

 

6-А клас

 

  1. Булавіну Анну
  2. Буренкова Олега
  3. Власюка Віталія
  4. Волощук Соломію
  5. Волощук Софію
  6. Гузика Івана
  7. Драганчук Поліну
  8. Дем’янчука Тараса
  9. Дроженця Миколу
  10. Зайченко Ольгу
  11. Зосюка Максима
  12. Карпова Назара
  13. Клепчара Владислава
  14. Колмакова Марка
  15. Михалюка Тараса
  16. Натяжка Романа
  17. Павлюка Миколу
  18. Переходько Анастасію
  19. Рачковську Меланію
  20. Савчук Ілону
  21. Стасюка Василя
  22. Федорчук Юлію
  23. Хильчук Вікторію
  24. Шабатюка Дмитра

 

6-Б клас

 

  1. Андрощук Валерію
  2. Базелюка  Владислава
  3. Богайчука Назара
  4. Боришкевич Вікторію
  5. Бортманського Миколу
  6. Галайчук  Дарину
  7. Данильчук Лілію
  8. Денисовця Іллю
  9. Дорощука Максима
  10. Іванюк Валерію
  11. Ковбасюк Надію
  12. Литвинчук Аліну
  13. Логощука Владислава
  14. Лопачук Яну
  15. Лук’янчук Ірину
  16. Миронця Станіслава
  17. Микитюк Віталію
  18. Одарчука Ярослава
  19. Пастушок Лесю
  20. Покотило Надію
  21. Семеновича Романа
  22. Таратулу Тараса
  23. Хаустову Анастасію
  24. Чугая Віталія
  25. Шельчука Олега
  26. Шевчук Анастасію
  27. Шнайдера Михайла
  28. Юсенка  Дмитра
  29. Юрко Карину
  30. Яковчук Анастасію

 

6-В клас

 

  1. Варшавську Ольгу
  2. Власюк Богдану
  3. Гаврилюк Анастасію
  4. Гаврилюка Максима
  5. Дорож Олександру
  6. Дорощука Віталія
  7. Іванчука Станіслава
  8. Іващишину Ангеліну
  9. Кондратюка Назара
  10. Костюк Аліну
  11. Костюк Софію
  12. Легкобит Анастасію
  13. Лемеха Дмитра
  14. Мельника  Артема
  15. Наумовича Назарія
  16. Патрикей  Вікторію
  17. Попругу Анастасію
  18. Радчук Марію
  19. Ціпана Максима
  20. Якимчук Юлію
  21. Якимчук Яну
  22. Ярмолку Максима
  23. Ясковець Ірину

 

7-А клас

 

  1. Бурича Віталія 
  2. Вишневську Аліну
  3. Горбатюк Владиславу
  4. Євтушка Максима 
  5. Кожарко Ірину
  6. Логащука Артема   
  7. Люшину Катерину 
  8. Люшин Марину
  9. Марчука  Тараса 
  10. Матвійчук Анастасію
  11. Миронець Анну  
  12. Миронця Миколу 
  13. Миронця Олександра 
  14. Окерешка Романа 
  15. Осійчука Дмитра 
  16. Пастушка Дмитра
  17. Рачок Вікторію 
  18. Семеновича Володимира
  19. Стеблюк Оксану
  20. Щербійчук Анастасію
  21. Янушеву Діану
  22. Ярощук Ірину 

 

7-Б клас

 

  1. Андрощук Христину
  2. Артюха Артема  
  3. Бабак Світлану 
  4. Балка Артура
  5. Власика Владислава
  6. Гарбара Дмитра 
  7. Голубовську Вікторію   
  8. Євтушка Руслана 
  9. Іванюк Катерину
  10. Килюшика Олександра 
  11. Козака Миколу
  12. Кондратюк Ярославну
  13. Котуху Ірину 
  14. Левчук Анастасію 
  15. Люшин  Катерину
  16. Мелянчук Марину 
  17. Назарчук Анну 
  18. Ніколаєва Миколу 
  19. Радисюка Давида 
  20. Радисюка Даниїла 
  21. Саванчука Владислава 
  22. Славинську Риту 
  23. Чайковську Анну 
  24. Чуб  Ірину 

 

7-В клас

 

1.     Бондара Віктора

2.     Гаврилюк Юлію

3.     Горбатюк Аліну

4.     Гузика Василя

5.     Гуринчук Наталію

6.     Євтушок  Ірину

7.     Журавель Катерину

8.     Клепчар Діану

9.     Кміт Вікторію

10. Корицьку Анастасію

11. Кузьмича Степана

12. Кухарчук Тетяну

13. Кучковського Назара

14. Легкобита Олександра

15. Мельничука Максима       

16. Наумчук Софію

17. Селяха Романа

18. Сосновчик Діану

19. Усача Максима

20. Хильчука Андрія

21. Шевчук Анну

22. Шнайдер Руслану

23. Яницьку Дарину

 

8-А клас

 

1.     Базелюк Ярославу

2.     Богайчука Петра

3.     Вейчук Катерину

4.     Веніченко Каріну

5.     Гонту Ірину

6.     Гурську Вікторію

7.     Гуцал Аліну

8.     Дехтяр Вікторію

9.     Жабчика Давида

10. Ковальчука Олександра

11.   Ковбасюк Лізу

12. Кондратюка Вадима

13. Кміт Анастасію

14. Лук’янчук Юлію

15.   Люшин Олену

16. Менькова Романа

17. Миронця Олександра

18. Прокопчука Назара

19.   Радчук Наталію

20. Суркову  Олександру

21. Стецюка Андрія

22. Хилюка Максима

23. Чугая  Костянтина

24. Чуб Катерину

25. Шельчука  Вадима

26. Ющука Назара

27. Юсенко Юлію

 

8-Б клас

 

1.     Андрощука Богдана

2.     Бабака Олександра

3.     Бойчук Дарину

4.     Боришкевич Наталію

5.     Бичкова Дмитра

6.     Венсіка Артура

7.     Гаврилюк Вікторію

8.     Драганчука Олександра

9.     Євтушок Вікторію

10. Заборняк Олександру

11. Коваля Максима

12. Кусік Юлію

13. Натяжка Рувима

14. Новоселецьку Анну-Марію

15. Плескача Сергія

16. Рудика Олександра

17. Радисюка  Романа

18. Славінську Вікторію

19. Тимофієву Ангеліну

20. Тимофіїва Миколу

21. Трохлюк Анастасію

22. Цапука Івана

23. Чистякова Євгенія

24. Черниш Анастасію

25. Юрко Аміну

26. Ясковця Андрія

27. Ярмолку Анастасію

 

10-А клас

 

  1. Андрощук Ольгу

2.     Артюха Максима

3.     Баранчук  Марію

4.     Власюка Ігоря

5.     Городнюк Катерину

6.     Демчук Діну

7.     Зубчика Романа

8.     Карпова Дмитрія

9.     Килюшика Владислава

10. Окерешка Юрія

11. Олексіна Іллю

12. Прокопчука Івана

13. Рибак Вікторію

14. Романцева Артура

15. Семенович Марію

16. Тищука Романа

17. Яницьку Ольгу

 

 

10-Б клас

 

1.     Белінську Анастасію

2.     Бойчук Іванну

3.     Бурича Петра

4.     Гонту Юлію

5.     Гоча Андрія

6.     Гурінчука Івана

7.     Дудчик Яну

8.     Люшин Наталію

9.     Нисинець Ганну

10. Олішевко Катерину

11. Плескача Василя

12. Радисюк Марію

13. Радисюка Владислава

14. Рицьку Катерину

15. Сульжик Лідію

16. Чабелець Марію

17. Шнайдера Олександра

18. Юсенко  Юлію

19. Ярощука Віталія

 

 

  1. За високі досягнення у навчанні нагороджено Похвальним листом таких учнів   2-4, 5-8, 10-х класів:

2-А клас -       1.Андрощука Михайла

                            2.Захарчук Домініку

                            3.Корицького Олександра

                            4.Тиванюк Вікторію

2-Б клас -       5.Бабак Карину

                            6.Гах Олену

                            7.Люшин Марію

                            8.Натяжко Катерину

                            9.Олексіна Максима

                            10.Ткач Юлію

                            11.Усача Ігоря

12.Яцуту Арсена

2-В клас -       13.Галагуза Іллю

                       14.Примак Вікторію

                       15.Романович Олександру

                       16.Уляньчука Дмитра

3-А клас -        17.Бабака Руслана

                       18.Гурінчук Ганну

                       19.Мазепу Олександру

                       20.Рибачук Ірину

                       21.Тарасюк Дарину

                       22.Чуб Анастасію

3-Б клас -        23.Дячук Аліну

                       24.Семеновича Назара

                       25.Чубик Юлію

                       26.Штибу Архипа

3-В клас -        27.Забейду Анастасію

                       28.Корицького Дмитра

                       29.Мовчанець Мар’яну

                       30.Романчик Анастасію

                       31.Семенович Аліну

                       32.Ющука Любомира

3-Г клас -        33.Гурин Киру

                       34.Драбич Мар’яну

                       35.Клеваку Карину

                       36.Стеблюк Вікторію

                       37.Шевчук Владиславу

                       38.Ясковця Владислава

4-А клас –       39. Базілюк Катерину

40. Мотруніча Олега

41. Романюк Камілу

                       42. Усач Анастасію

                       43. Яковчука Андрія

4-Б клас –       44. Забейду Олену

                       45. Дудара Іллю

                       46.Захарчука Ореста

                       47.Примака Дем’яна

                       48. Соловей Анастасію

                       49. Соловей Богдану

                       50.Торовця Станіслава

                       51.Штундера Олега

5-А клас –       52.Гоголь Ярославу

                       53.Рибак Софію

54.Ярмолку Богдана

5-В клас –       55.Чуб Христину

6-А клас –       56.Зосюка Максима

6-Б клас –       57.Яковчук Анастасію

6-В клас –       58.Іващишину Ангеліну

59.Костюк Софію

60.Радчук Марію

61.Ясковець Ірину

7-Б клас -        62.Бабак Світлану

                       63.Голубовську Вікторію

                       64.Іванюк Катерину

                       65.Люшин Катерину

                       66.Мелянчук Марину

7-В клас -        67.Клепчар Діану

                       68.Мельничука Максима

                       69.Шевчук Анну

8-А клас -        70.Базелюк Ярославу

                       71.Гонту Ірину

                       72.Вениченко Карину

8-Б клас -        73.Ярмолку Анастасію

10-А клас -      74.Артюха Максима

Категорія: Новини школи | Переглядів: 260 | Додав: kabinet_informatyky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: