Індекс: 34600
Поштова адреса: Україна, Рівненська область, Березнівський район, м.Березне, вул. Будівельників, 4
Телефони: (03653)54915
E-mail: drygashkola_2009@ukr.net
Директор: Боровець Віктор Іванович
 


12:56
Ми вдруге беремо участь у дитячих виборах М18

Березнівська ЗОШ №2 в рамках міжнародного проекту з громадянської освіти «М18 – Ми можемо більше!», який реалізується в Україні Агенцією розвитку освітньої політики (Київ) та DRA (Берлін) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччині, долучилась до проведення Всеукраїнської імітаційної гри – моделювання президентських виборів «Я обираю Президента України!» для дітей та молоді М18.

Головна мета проекту з громадянської освіти і політичної просвіти «М18 - Ми можемо більше!» - виховання демократичного громадянства в дітей і молоді, формування критичного мислення, прояв активної громадянської позиції і спроможності свідомо й відповідально робити свій вибір у житті.

Вибори М18 – це моделювання участі дітей та молоді у виборчому процесі. Проводиться у формі імітаційної гри відповідно до всіх демократичних процедур виборів.

Головна особливість виборів «Я обираю Президента України!» в тому, що діти і молодь свій вибір робитимуть не за іменем кандидата в Президенти. Дітям пропонується зробити свій вибір орієнтуючись на зміст передвиборчих програм кандидатів у Президенти і обрати ту, що найбільше відповідає власним переконанням. Імена Президентів будуть приховані за літерами (Кандидат А, Кандидат Б тощо).

Молодь та діти М18 мають свою думку, свій голос!!!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО

Категорія: Новини школи | Переглядів: 144 | Додав: kabinet_informatyky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: