13:30 "КРАСА УКРАЇНИ - ПОЛІССЯ" | |
Рідний край… Це місце, де зорі найяскравіші, квіти – найпахучіші, а люди-найдобріші. Учні 2- В класу охоче вивчають природу, історію рідного Поліського краю, звичаї та обряди свого народу. 15 березня школярі провели свято « Краса України - Полі В залі лунали гучні аплодисменти батьків учнів. Бойчук Анжела Володимирівна від імені всіх присутніх похвалила дітей, що вони бережуть історичну пам’ять свого народу і побажала успіхів у веденні краєзнавчої роботи. | |
|
Всього коментарів: 0 | |