Індекс: 34600
Поштова адреса: Україна, Рівненська область, Рівненський район, м.Березне, вул. Будівельників, 4
Телефони: (03653)54915
E-mail: drygashkola_2009@ukr.net
Директор: Ковальчук Галина Ростиславівна
 


11:43
Благодійний проєкт “Квіти для школи”
Лист-запрошення до участі у благодійному проєкті “Квіти для школи”

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ!

До Вас звертаються представники Благодійного фонду “Флоріум Фундація”.
Ми - організатори всеукраїнського соціального проєкту з озеленення шкіл “Flowers4school”, що має освітнє й психологічне значення для дітей України. 

У квітні стартував другий етап проєкту, що отримав назву “Квіти для школи”. Його мета важлива й водночас красива – перетворити українські школи на квітучі парки, де учні досліджуватимуть природу й завдяки цьому відновлюватимуть своє психологічне здоровʼя. Війна руйнує дитячу психіку, тому ми, дорослі, маємо дати дітям надію, що завтра настане й після довгої зими проросте квітка перемоги.

Результати першого етапу 2022

У 2022 році ми висадили понад 5 млн цибулин тюльпанів  у 10082 школах у 24 областях країни! Завдяки власноруч створеній красі тисячі школярів змогли хоч на якийсь час забути про жахи війни й повірити у щасливе майбутнє.

Другий етап - офіційно відкрито!

За рахунок благодійних внесків ми плануємо закупити 100+ млн цибулин голландських тюльпанів, щоб кожна школа загальної середньої освіти в Україні отримала по 10 тис. цих весняних квітів і школярі разом із вчителями висадили їх на клумби. 

Окрім соціальної складової, “Квіти для школи” – це чудова можливість повністю змінити зовнішній вигляд шкільного подвір`я, прикрасивши його такою кількістю тюльпанів.

Тож запрошуємо Вас долучитися до проєкту й зробити свій внесок у підтримання емоційного стану діток, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки.

Як кожній школі зібрати 10 тис. тюльпанів?

Залучайте випускників всіх поколінь Вашої школи до благодійних внесків.

  1. Перейдіть на сайт Flowers4school за лінком https://flowers4school.com/.

  2. Натисніть кнопку “знайти школу”.
    У полі пошуку знайдіть свою школу і натисність “Підтримати”. 10 гривень внеску = 1 цибулина.

  3. Щоб швидше зібрати кошти на 10 000 цибулин для своєї школи, натисніть “Про школу” і скопіюйте посилання на цю сторінку.

    Приклад посилання:
    https://flowers4school.com/kramatorska-gimnaziya-№13-kramatorskoї-miskoї-radi-doneczkoї-oblasti/

 

  1. Поділіться посиланням на свою школу в соцмережах школи, вчителів, спільних групах випускників, батьківських комітетів та ін., щоб якнайбільше людей підтримали вашу школу і ви досягнули цілі. 

Увага: Заохочуйте всіх брати участь у цій ініціативі й переказувати кошти не лише на свій навчальний заклад, а й загалом на школи України, адже діти у прифронтових і щойно звільнених територіях як ніхто потребують краси й нашої турботи.

Важливість проєкту

Проєкт “Квіти для школи” має не лише естетичну цінність, а й важливу освітньо-психологічну роль, адже висаджування рослин і догляд за ними позитивно впливає на психічний стан, знижуючи рівень стресу в дітей різного віку. Такий метод, наприклад, інтегрований у шкільну систему Нідерландів і дає гарні результати. 

Особливо запрошуємо до співпраці вчителів. Як провідники всього нового й прогресивного, як люди, що несуть світло й знання, ви можете стати амбасадорами проєкту “Квіти для школи”, аби разом з нами творити для учнів щасливе дитинство.

УВАГА! Обов’язково прочитайте всю додаткову інформацію про проєкт тут -
https://flowers4school.com/questions-and-answers/

Контактна пошта для зв`язку: school@flowers4school.com

З повагою – організатори Всеукраїнського соціального
проєкту з озеленення шкіл “Flowers4school”

Категорія: Новини школи | Переглядів: 43 | Додав: kabinet_informatyky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: