У переддень Всенародного дня батька учнівська спільнота БЕРЕЗНІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 вітає всіх татусів нашої великої ліцейної родини зі святом! Бажаємо кожному з вас завжди залишатися героєм для свого чада і справжнім прикладом мудрості, впевненості, мужності та честі! А сьогоднішній день у стінах рідного закладу запам'ятається гарним настроєм, позитивними емоціями та відчуттям перемоги подарованим Вами - наші найкращі татусі під час участі у святковому спортивно - розважальному святі "СУПЕРТАТУСЬ"!
ВИ ВСІ - СУПЕР!
...
Читати далі »