21:50 Тепла зустріч | |
Безсмертя студеніє над лісами, Пориву волі там нема межі, Вона яріє аж під небесами. Тепла зустріч ліцеїстів із воїнами - земляками Ткачуком Сергієм Вікторовичем та Сриберком Дмитром Олександровичем відбулася у закладі освіти сьогодні. Гості поділилися життєвим досвідом періоду перебування у зоні ООС, продемонстрували архівні фото та відеоматеріали " Будні на першій лінії фронту...", подякували за підтримку та волонтерську допомогу, за віру в них. На згадку гості подарували дітям символічний прапор України з підписами побратимів, які бережуть наш спокій на лінії розмежування сьогодні. Бажаємо нашим бійцям перемоги і мирного неба, здоров'я і Божого благословіння. Повертайтеся живими!
| |
|
Всього коментарів: 0 | |