24.02.2019 року у місті Луцьк відбувся конкурс читтів творів Лесі Українки під гаслом «Лесю за Лесю», організатором якого була ГО «Фундація розвитку сільської молоді». У цьому конкурсі здобула перемогу І грошове місце, учениця 6 класу нашої школи Кира Гурин з віршем «Люди бояться вночі кладовища…». Вірш у виконанні Кири зачарував усіх, змусив пережити емоції, які були близькі дівчинці, вона сміло донесла до слухачів і членів журі.
...
Читати далі »