Вже третій рік учні нашої школи беруть участь у конкурсі «Розумничка», організатором якого є Львівський Інститут Розвитку Шкільної Освіти. У цьому році вирішили спробувати свої сили учні 3-А і 3-В класів. 27 січня діти виконували завдання інтегрованого тесту, які підготовлено з врахуванням вимог навчальних програм з математики, української мови та природознавства.
Тож побажаємо успіхів третьокласникам! Чекаємо результатів!!!
![](/2020/Novyny/Rozumnychka/5.jpg)
![](/2020/Novyny/Rozumnychka/6.jpg)
...
Читати далі »