09:11 "Доброта повинна стати звичкою" Василь Сухомлинський | |
13 років тому по всьому світу стартувала традиція щорічно у першій декаді лютого проводити Всесвітній день читання книги вголос. Учні 1-Б класу Березнівського ліцею №2 приєдналися до цієї чудової ідеї і подарували своїм друзям радість спілкування з книгою. Діти знайомилися з творами В.Сухомлинського, грали в ігри, вікторини та ділилися враженнями. Книга - це віконце у світ. Щодня на уроках у школі ми стараємося розвивати інтерес і любов до книги у дітей. У день Всесвітнього читання вголос учні 1-А класу не тільки читали вголос оповідання В.О. Сухомлинського, а ще створили книжечку своїми руками. Прочитавши своє оповідання, а в кожного було різне, потрібно було серед багатьох малюнків знайти ілюстрацію до свого твору. Потім обрати заголовок. Трішки потрудитися і книжечка готова. Далі кожен старався переконати, що його оповідання найцікавіше, щоб іншим захотілося його теж прочитати. Додому всі пішли зі створеною власними руками книжечкою. В родинному колі знову звучатиме повчальний твір В.О. Сухомлинського із збірки оповідань "Важко бути Людиною". А взавтра, післязавтра діти будуть обмінюватися книжечками, збагачуючи себе новими знаннями та людськими цінностями! | |
|
Всього коментарів: 0 | |