13:19 День єднання. | |
З метою консолідації суспільства, формування у дитячої та юнацької молоді стійкості духу та віри у власні сили, міць та незламність ЗСУ, учасники освітнього процесу долучилися до відзначення молодого, але надважливого державного свята Дня єднання. За рік боротьби українці заявили усьому цивілізованому світу про свою міць, силу та незламність української нації. В умовах війни, обстрілів, блекаутів та щоденних трагедій День єднання набув особливого змісту. Це чергова нагода нагадати усім і кожному, що ми вистояли, боремося і будемо боротися за свободу та щасливе майбутнє прийдешніх поколінь! | |
|
Всього коментарів: 0 | |