Ми в соцмережах
Меню сайту
- Результати ДПА
Категорії розділу
Новини школи
[554]
Описуються свіжі новини із життя школи
|
Готуємось до ЗНО та НМТ
[33]
Допомога в підготовці до ЗНО
|
Олімпіади та конкурси [33] |
Обираємо професію [7] |
Вхід на сайт
14:07 Давид СТЕБЛЮК відвідав наш заклад! | |
Справжньою подією для здобувачів освіти стала зустріч на підтримку ЗСУ із музикантом та актором Рівненського театру ляльок, а в недалекому минулому випускником нашого закладу, Давидом СТЕБЛЮКОМ. Власною творчістю митець популяризує та всіляко підтримує культурний фронт у боротьбі проти російської пропаганди, прищеплює учнівській молоді любов до українського слова, пісні, історії. Вилучені під час зустрічі кошти у сумі 6 150 грн. будуть передані на закупівлю медикаментів нашим воїнам. Пишаємося нашими випускниками, наближуємо перемогу разом! | |
Категорія: Новини школи | Переглядів: 101 | Додав: kabinet_informatyky | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0 | |