13:55 Будьте добрими, робіть добрі справи! | |
«Старість не може бути щастям» — кажуть у народі. Старість може бути спокоєм чи бідою. Спокоєм вона стає тоді, коли її поважають і підтримують. Бідою її робить самотність, неуважність, байдужість. В. Сухомлинський Днями вчителі початкових класів Березнівського ліцею №2 знову зібрали і передали торбинки зі смаколиками всім мешканцям Друхівського соціального відділення територіального центру соціального обслуговування самотніх людей похилого віку. Поспілкувались з бабусями, почули різні життєві історії. Були приємно вражені керівником і працівниками цього закладу. У цей нелегкий для нашої країни час, вони не тільки прибирають, годують, доглядають, вони ще є прекрасними лікарями - психологами душ людей, які там проживають. Будьте добрими, робіть добрі справи, допомагайте людям, тоді душа стане чистіше, світ кращим, люди добріші! | |
|
Всього коментарів: 0 | |