Сьогодні в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху та з метою запобігання ДТП у Березнівському ліцеї №2 відбулась зустріч здобувачів освіти закладу із начальником СРПП відділення поліції №4 Рівненського РУП ГУНП в Рівненській обл. підполковником поліції Кондратюком М. В., а також із старшим інспектором СРПП капітаном поліції Лисуновим О. В. Працівники поліції розповіли учням про правила поведінки пішоходів, особливо в нічну пору доби. Зосередили увагу учнів на світловідбиваючих жилетах та інших фрагментах одягу тощо, акцентувавши на тому, що правила безпеки на дорозі регламентують як належить поводитися, щоб вберегти своє життя і здоров’я. Діти отримали корисні знання і поради щодо безпеки на дорозі, а також отримали позитивні емоції від спільних фото з правоохоронцями і службовим авто.
Я ЗНАЮ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ переглянути
![](/2021/05/188677583_828217944451141_8256801715764241031_n.jpg) ![](/2021/05/189052390_828218047784464_4242777361616999669_n.jpg) ![](/2021/05/190435880_828218077784461_413159573974142819_n.jpg) ![](/2021/05/189139132_828218387784430_7331972857028333857_n.jpg) ![](/2021/05/188685192_828217844451151_3156407789627057134_n.jpg) |