Вівторок, 24.04.2018, 06:54
Вітаю Вас Гость | Реєстрація | Вхід

Березнівська загальноосвітня школа № 2

Пошук
Новини школи
Новини школи [117]
Описуються свіжі новини із життя школи
Оголошення [9]
Готуємось до ЗНО [12]
Допомога в підготовці до ЗНО
Меню сайту
Головна » 2015 » Лютий » 24 » Батьківські збори
16:34
Батьківські збори

Загальношкільні збори батьківського активу

         Вже традиційним в нашій школі стало проведення в рамках здійснення роботи з батьками загальношкільних зборів батьківського активу, до складу якого входять члени батьківських комітетів класів. 

Підґрунтям для організації та проведення такого виду діяльності стала відсутність приміщення, де можна зібрати всіх батьків 765 учнів школи. Тому на засіданні ради школи було вирішено делегувати членів батьківських комітетів для створення загальношкільного батьківського активу.

22 грудня 2014 року, згідно затвердженого плану роботи з батьківською громадськістю, були проведені чергові збори батьківського активу, розпочати які було запропоновано директором школи Боровцем В.І. переглядом невеличкого концерту. Тут діти продемонстрували перед своїми батьками результати своєї позаурочної діяльності. До уваги присутніх були представлені номери на національно-патріотичну тематику: пісні «Україна» у виконанні Наумович Наталії та старшої групи хореографічного колективу «Віночок» Зразкового ансамблю пісні і танцю «Поліські візерунки», «Солдат України» у виконанні Пастушок Катерини (худ. кер. - Ю.Рогач), «Щедрівочка» (хоровий колектив Зразкового ансамблю пісні і танцю «Первоцвіт», худ. кер. В.Прокоф’єва), вокально-хореографічна композиція «Поліська полька» (Зразковий ансамбль пісні і танцю «Поліські візерунки», худ.кер. В.Прокоф’єва, І.Гов’ядовська), танок «Україночки» (молодша група хореографічного колективу «Віночок», худ.кер. І.Гов’ядовська), «Коломийки» (гурт сопілкарів «Дударик», худ.кер. П.Жабчик), соло на саксофоні виконала солістка Зразкового духового оркестру «Первоцвіт» Гречко Іванна (худ.кер. П.Жабчик).

Офіційну частину зборів розпочав директор школи Боровець В.І., який наголосив на важливості співпраці та налагодження тісного взаємозв’язку школи з батьківською громадськістю для досягнення високих результатів у навчанні та вихованні підростаючого покоління. Зокрема, Віктор Іванович зосередив увагу присутніх на тому, що наш заклад є найбільшим закладом району за кількістю учнів та займаною територією та за результатами навчання та виховання стоїть третьою в районі після березнівських навчальних закладів нового типу (економіко-гуманітарного ліцею та гімназії). Про це свідчать і результати цьогорічних районних олімпіад, на кожній з яких наші учні завоювали призові місця. Ця вся інформація була представлена  на сторінках слайд-презентації.

 Віктор Іванович розповів і про покращення матеріально-технічної бази школи  у цьому році. А саме, закладом було придбано 5 комплектів різноростових парт, 10 ноутбуків та настінний плазмовий телевізор (для створення ще одного комп’ютерного класу), звукопідсилювальна апаратура для організації та проведення загальношкільних заходів, свят, концертів.

Булавіна Світлана Кирилівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, ознайомила учасників зборів з особливостями навчання учнів початкових класів за новим Держстандартом, з труднощами, які найчастіше виникають в учнів та вчителів під час засвоєння та пояснення нового навчального матеріалу. Члени батьківського активу отримали інформацію про порядок проходження цьогоріч державної підсумкової атестації учнями 4, 9, 11-х класів, складання випускниками школи ЗНО. Також Світлана Кирилівна навела статистичні дані успішності учнів школи, які свідчать про те, що всі школярі мають певний навчальний потенціал в початкових класах, який помітно знижується до 11-го класу. Тому перед батьками учнів в цей період навчання стоїть завдання якнайтісніше підтримувати зв'язок зі школою та по можливості виконувати всі вказівки вчителів-предметників щодо навчання та виховання їх дітей.

Про особливості ведення виховної та позакласної роботи в закладі розповіла присутнім заступник директора з навчально-виховної роботи Карповець О.Ф. Зокрема, Оксана Федорівна наголосила на пріоритетних напрямках виховної роботи в 2014-2015 навчальному році: національно-патріотичне виховання, краєзнавча робота, використання здоров’язбережувальних технологій, робота з батьківською громадськістю. Оксана Федорівна подякувала батькам за їх матеріальну та фізичну підтримку під час організації та проведення загальношкільних благодійних акцій в підтримку воїнів із зони АТО та їх сімей. Також батьків було проінформовано про шкільний порядок організації оздоровлення учнів, проведення профілактичних медичних оглядів та щеплень, наголошено на дотриманні учнями відповідного зовнішнього вигляду, про  ведення жорсткого контролю як з боку вчителів, так і батьків за відвідуванням учнями навчальних занять, за профілактикою запізнень на уроки, за місцем та часом перебування дітей в позаурочний час,  на заборону перебування в приміщенні школи чужих учнів та дорослих (а тільки з дозволу чергового адміністратора).

Наприкінці зборів членам батьківського активу було запропоновано висловити свої побажання, задати питання адміністрації закладу.

Категорія: Оголошення | Переглядів: 325 | Додав: kabinet_informatyky | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: